A 2019 júliusi felvételi eredményei – alapképzés

Kategória: Diákhírek, HÍREK, Hírek_

A felvételi helyek elfoglalásának visszaigazolása (alapképzés) a 2019. július 24. – 26. közötti időszakban naponta 9-12 óra között történik a Biológia és Geológia Kar dékáni hivatalában (Republicii utca – Gh. Bilașcu utca, 44 szám, a Botanikus Kert mellett).

Az államilag támogatott helyek elfoglalásához a következő dokumentumok szükségesek:

• az EREDETI érettségi oklevél vagy az ezzel egyenértékű igazolás EREDETI példánya
  • a középiskolai jegyek törzskönyvi kivonatának EREDETI példánya
  • a születési anyakönyvi kivonat MÁSOLATA és EREDETI példánya a dékáni hivatalban történő hitelesítés céljából
  • orvosi igazolás EREDETI példánya
  • két darab 3/4 -es méretű fénykép
  • a személyazonossági igazolvány másolata
  • pólyás dosszié (dosar plic)

A dékáni hivatalban kötelezően kitöltendő és aláírandó dokumentumok:

• tanulmányi szerződés

Figyelem!!! – A fenn említett kritériumok be nem tartása maga után vonja a felvételin elért helyezés elvesztését.

A tandíjköteles helyek elfoglalásához a következő dokumentumok szükségesek:

• az érettségi oklevél vagy az ezzel egyenértékű igazolás EREDETI példánya vagy EREDETI + MÁSOLAT a dékáni hivatalban történő hitelesítés céjából
  • a középiskolai jegyek törzskönyvi kivonatának EREDETI példánya vagy EREDETI + MÁSOLAT a dékáni hivatalban történő hitelesítés céljából
  • orvosi igazolás EREDETI példánya
  • két darab 3/4-es méretű fénykép
  • a személyazonossági igazolvány másolata
  • pólyás dosszié (dosar plic)
  • a tandíj első részletének kifizetéséről szóló nyugta (a dékáni hivatalban is van lehetőség a kezelési költség nélküli kifizetésre)

A dékáni hivatalban kötelezően kitöltendő és aláírandó dokumentumok:

• tanulmányi szerződés

Megjegyzés:

A visszaigazolási időszak lejárta után sor kerül a várólistás helyek újraosztására. A várólistán található jelentkezők az újraosztási kérvényt 2019. július 26., 10 óráig nyújthatják be a Biológia és Geológia Kar dékáni hivatalában (Republicii utca, 44 szám, a Botanikus Kert mellett).

A 2019 júliusi felvételin be nem töltött helyek a 2019 szeptemberi felvételi keretén belül újra meghirdetésre kerülnek.