Liste redistribuire. Rezultatele concursului de admitere nivel master, sesiunea iulie 2017

Liste după redistribuire

confirmarea ocupării locului după redistribuire – master – 27-28 iulie 2017

Rezultatele concursului de admitere nivel master, sesiunea iulie 2017

CONFIRMAREA LOCURILOR

în perioada: 25 – 26 iulie 2017ora 900-1200, la DECANATUL Facultăţii de Biologie şi Geologie (str.Republicii nr.44 – lângă GRĂDINA BOTANICĂ)

PENTRU LOCURILE BUGETATE – vă rugăm să completaţi dosarul cu actele care au lipsit la înscriere:

• Diploma de licenţă sau adeverinţa care ţine loc de diploma de licenţă, ÎN ORIGINAL !!!!
  • Diploma de Bacalaureat, ÎN ORIGINAL

la decanat se vor completa şi semna, obligatoriu :

• fişa de confirmare a locului
  • contractul de şcolarizare

ATENŢIE !!!! Neparcurgerea acestor paşi duce după sine la pierderea locului ocupat prin listele de admitere

PENTRU LOCURILE CU TAXA – va rugam sa completaţi dosarul cu actele care au lipsit la înscriere:

• Diploma de licenţă sau adeverinta care tine loc de diploma de licenţă, ÎN ORIGINAL sau – ORIGINALUL + O COPIE PENTRU LEGALIZARE LA FACULTATE!!!!
  • Diploma de Bacalaureat, ÎN ORIGINAL sau – ORIGINALUL + O COPIE PENTRU LEGALIZARE LA FACULTATE!!!!
  • chitanta cu care s-a achitat prima rata de scolarizare (se poate achita si la decanat, fara comision)

la decanat se vor completa si semna, obligatoriu :

• fisa de confirmare a locului
  • contractul de scolarizare

– candidaţii ÎN AŞTEPTARE (respinşi) au posibilitatea să depună cerere de redistribuire, care va fi onorată în urma reaşezării listelor, după terminarea confirmărilor. Cererea se depune la DECANATUL Facultăţii de Biologie şi Geologie (str.Republicii nr.44 – lângă GRĂDINA BOTANICĂ), până în data de 26 iulie 2017, ora 12