Rezultatele concursului de admitere nivel master, sesiunea septembrie 2018

Rezultatele concursului de admitere nivel licență, sesiunea septembrie 2018

CONFIRMAREA LOCURILOR  (nivel master)  se face :în perioada: 17 – 18 septembrie 2018, ora 9:00-12:00, la DECANATUL Facultăţii de Biologie şi Geologie (str.Republicii nr.44 – lângă GRĂDINA BOTANICĂ)

PENTRU LOCURILE BUGETATE – vă rugăm să completaţi dosarul cu actele care au lipsit la înscriere:

• Diploma de licenţă sau adeverinţa care ţine loc de diploma de licenţă, ÎN ORIGINAL !!!!
  • Diploma de Bacalaureat, ÎN ORIGINAL

la decanat se vor completa şi semna, obligatoriu :

• fişa de confirmare a locului
  • contractul de şcolarizare

ATENŢIE !!!! Neparcurgerea acestor paşi duce după sine la pierderea locului ocupat prin listele de admitere

PENTRU LOCURILE CU TAXA – va rugam sa completaţi dosarul cu actele care au lipsit la înscriere:

• Diploma de licenţă sau adeverinta care tine loc de diploma de licenţă, ÎN COPIE LEGALIZATA !!!!

la decanat se vor completa si semna, obligatoriu :

• fisa de confirmare a locului
  • contractul de scolarizare

NOTA:
– candidaţii ÎN AŞTEPTARE (respinşi) au posibilitatea să depună cerere de redistribuire, care va fi onorată în urma reaşezării listelor, după terminarea confirmărilor. Cererea se depune la DECANATUL Facultăţii de Biologie şi Geologie (str.Republicii nr.44 – lângă GRĂDINA BOTANICĂ), până în data de 18 septembrie 2018, ora 10