Examenul de licență – sesiunea iulie 2019

Postat în Anunțuri examene, Anunțuri studenti

EXAMENUL DE LICENŢĂ – SESIUNEA IULIE 2019 –
ARE LOC  ÎN DATA DE : 01 IULIE 2019
ÎNSCRIERILE VOR AVEA LOC ÎN PERIOADA : 17.06.2019 – 26.06.2019, LA DECANATUL FACULTĂŢII

Acte necesare pentru înscriere :

• copie după certificatul de naştere (legalizată sau se aduce şi originalul pentru legalizare la decanat)
  • copie carte/buletin de identitate
  • copie după diploma de bacalaureat (legalizată sau se aduce şi originalul pentru legalizare la decanat)
  • copie după foaia matricolă de la liceu (legalizată sau se aduce şi originalul pentru legalizare la decanat)
  • 2 fotografii color, tip buletin
  • copie după certificatul de competenţă lingvistică (se aduce şi originalul pentru legalizare la decanat)
  • 2 formulare tip (se completează şi se preiau de la decanat)
  • o folie protectoare, format A4
  • 1 exemplar din lucrarea de licenţă
  • CD-ul cu lucrarea de licenţă
  • referatul cadrului didactic care coordonează lucrarea de licenţă (în cazul în care nu a fost încă predat la decanat)
  • cererea pentru aprobarea temei de licenţă (în cazul în care nu a fost încă predată la decanat)
  • fişa de lichidare (în cazul în care nu a fost încă predată la decanat)