În atenția studenților care au aplicat pentru Programul Național Tabere Studențești 2017

Postat în Anunțuri, Anunțuri studenti, Anunțuri tabere

În atenția studenților care au aplicat pentru  Programul Național Tabere Studențești 2017:

PREZENTA OBLIGATORIE !

În data de 21.06.2017 de la ora 12, la Decanat va avea loc o întâlnire cu beneficiarii de tabere în vederea repartizării locurilor pe serii.

Facultatea de Biologie și Geologie are un număr de 15 locuri, deci rugăm primele 15 persoane (1 social + 14) să se prezinte în data de 21.06.2017 la decanat pentru confirmarea locului. Va rugam sa aveti la dumneavoastra cartea de identitate si carnetul de student (obligatoriu, acestea se ataseaza borderourilor de repartizare).

În cazul în care nu vă puteți prezenta, vă rugăm să împuterniciți pe cineva să vină să vă confirme locul!!!
Repartizarea locurilor se face în ordinea descrescătoare a mediilor.

De asemenea, studenții de pe lista de rezervă vor fi contactați în respectiva dată în cazul în care primii 15 beneficiari nu își vor confirma locul.