Rezultatele concursului de admitere nivel master, sesiunea septembrie 2019

Postat în Anunțuri, Anunțuri studenti

Liste – sesiunea septembrie 2019

rezultate-admitere-nivel-master-septembrie-2019

CONFIRMAREA LOCURILOR (nivel master)  se face :

în perioada: 17 – 18 septembrie 2019, ora 900-1200, la DECANATUL Facultăţii de Biologie şi Geologie (str.Republicii nr.44 – lângă GRĂDINA BOTANICĂ)

PENTRU LOCURILE BUGETATE – vă rugăm să completaţi dosarul cu actele care au lipsit la înscriere:

• Diploma de licenţă sau adeverinţa care ţine loc de diploma de licenţă, ÎN ORIGINAL !!!!
  • Diploma de Bacalaureat, ÎN ORIGINAL

la decanat se vor completa şi semna, obligatoriu :

• fişa de confirmare a locului
  • contractul de şcolarizare

ATENŢIE !!!! Neparcurgerea acestor paşi duce după sine la pierderea locului ocupat prin listele de admitere

PENTRU LOCURILE CU TAXA – va rugam sa completaţi dosarul cu actele care au lipsit la înscriere:

• Diploma de licenţă sau adeverinta care tine loc de diploma de licenţă, ÎN COPIE LEGALIZATA !!!!

la decanat se vor completa si semna, obligatoriu :

• fisa de confirmare a locului
  • contractul de scolarizare