Ridicare Adeverințe absolvire sesiune IUNIE-IULIE 2020

Postat în Anunțuri studenti, Uncategorized

Stimați absolvenți,

În contextul Covid-19 ridicare documentelor în original se va face doar pe bază de programare, modalitatea de programare se va afișa în scurt timp.

Pentru absolvenții de nivel licență care doresc să se înscrie la nivel masterat la Facultatea de Biologie și Geologie este suficient formatul electronic/scanat pentru dosarul online (acesat se poate solicita prin mail la adresa biogeo.ubb@gmail.com prin menționarea seriei și numărului de buletin), originalul fiind transferat în dosarul cel nou ulterior încheierii perioadei de admitere.

AICI se poate face programarea pentru ridicarea documentelor în original inclusiv adeverințele de la nivel Licență și nivel Master.

Pentru ridicarea documentelor vă rog să vă prezentați cu

• Lucrarea de licență/disertație în format printat, aceasta are număr de arhivă și trebuie arhivată;
  • Carte de identitate/buletin.